infolinia

Poniedziałek 

Kraków

  • Akcje

Spotkanie z doradcami zawodowymi w CosinusYoung 15+ w Krakowie

W trakcie spotkania przedstawiciele szkoły CosinusYoung 15+ Kraków zaprezentowali swoją ofertę edukacyjną, skupiając się na różnorodnych kierunkach, które mogą zainteresować przyszłościowych uczniów. Doradcy zawodowi mieli okazję poznać szczegóły dotyczące programów nauczania, poznając specjalizacje i możliwości rozwoju oferowane przez szkołę.

Podczas spotkania zadawano pytania, na które przedstawiciele szkoły udzielali wyczerpujących odpowiedzi. Wieloletnie doświadczenie w edukacji oraz wszechstronna wiedza na temat ścieżek kariery pozwoliły na udzielenie praktycznych porad i wskazówek doradcom zawodowym. Dodatkowo, uczestnicy otrzymali materiały informacyjne, które będą mogli przekazać osobom zainteresowanym szkołą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za ich obecność oraz aktywny udział w dyskusji. Jesteśmy wdzięczni za możliwość zaprezentowania naszej szkoły i omówienia naszej oferty edukacyjnej. Liczymy, że to spotkanie przyczyni się do dalszej współpracy i utrzymania kontaktu z doradcami zawodowymi w przyszłości - powiedział jeden z przedstawicieli szkoły CosinusYoung 15+ Kraków.