infolinia

Sobota 

Kraków

  • Egzaminy

Egzaminy wstępne do Niepublicznego Liceum Plastycznego w Krakowie

Po zakończeniu pierwszej tury egzaminu wstępnego, przed kandydatami stoi druga tura. Kandydaci czekają z niecierpliwością na jej nadejście i trzymają kciuki za siebie nawzajem. To ważny moment w ich życiu, w którym mogą zdobyć miejsce Niepublicznym Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Krakowie.

Część praktyczna egzaminu polega na wykonaniu przez kandydatów trzech prac plastycznych: z rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej. Kandydaci starają się wykorzystać swoje umiejętności i kreatywność, prezentując swoje artystyczne talenty.

Część teoretyczna, jest weryfikacją stopnia opanowania przez kandydatów zagadnień związanych z różnymi dziedzinami sztuk plastycznych. Egzamin ustny skupia się na podstawowym programie nauczania przedmiotu plastyka dla szkoły podstawowej. Kandydaci odpowiadają na pytania, prezentując swoją wiedzę i zrozumienie sztuki.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za ich zaangażowanie i wysiłek podczas pierwszej tury egzaminu wstępnego. Widzieliśmy wiele utalentowanych i kreatywnych prac, co dowodzi, że mamy wspaniałych młodych artystów. Życzymy im powodzenia w drugiej turze egzaminu i jesteśmy pewni, że niezależnie od wyników, mają przed sobą świetlaną przyszłość w dziedzinie sztuk plastycznych - powiedział jeden z przedstawicieli Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Krakowie.