infolinia

Wtorek 

Katowice

  • Akcje

Wizyta w Mediatece w Tychach

Szkoła CosinusYoung 15+ miała przyjemność odwiedzić Mediatekę w Tychach i zaprezentować swoją ofertę edukacyjną uczniom klas ósmych Szkół Podstawowych. W trakcie prezentacji, uczestnicy mieli możliwość dowiedzenia się więcej na temat unikalnych programów i możliwości, jakie oferuje CosinusYoung 15+.

Ponadto, młodzież miała okazję wysłuchać prelekcji na temat redukcji stresu i efektywnego uczenia się. W trakcie tych inspirujących prelekcji, uczniowie otrzymali cenne wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem, skutecznego planowania nauki oraz wykorzystywania różnych strategii uczenia się.

Byliśmy zaszczyceni mogąc podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z ósmoklasistami. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości edukacji, ale także wspieranie młodych ludzi w radzeniu sobie ze stresem i rozwijaniu umiejętności efektywnego uczenia się - powiedział jeden z przedstawicieli Szkoły CosinusYoung 15+ w Katowicach. Szkoła CosinusYoung 15+ dąży do zapewnienia uczniom kompleksowej i innowacyjnej edukacji, która przygotowuje ich do wyzwań przyszłości. Programy edukacyjne są opracowane tak, aby rozwijać zarówno wiedzę, jak i umiejętności uczniów w różnych dziedzinach.

Wizyta w Mediatece i przeprowadzenie prezentacji oraz prelekcji było kolejnym krokiem w budowaniu mostu między CosinusYoung 15+ w Katowicach a lokalną społecznością. Szkoła ma na celu inspirację i wsparcie młodych ludzi w ich rozwoju i osiąganiu sukcesów zarówno w sferze edukacji, jak i życia osobistego.