infolinia

Wtorek 

Katowice

  • Akcje

Dzień mamy z CosinusYoung 15+

W dniu Dnia Mamy, młodzież z kółka teatralnego CosinusYoung 15+ Katowice postanowiła uhonorować wszystkie matki poprzez wystawienie swojego znakomitego spektaklu FRASZKARIUM. Spektakl, oparty na fraszkach Jana Kochanowskiego, po raz kolejny zachwycił publiczność swoim humorem i talentem młodych aktorów.

Występ FRASZKARIUM jest nie tylko wyrazem szacunku i miłości dla wszystkich mam, ale również okazją do zaprezentowania umiejętności teatralnych i artystycznych przez młodzież z CosinusYoung 15+ Katowice. Ich zaangażowanie i profesjonalizm w tworzeniu tego spektaklu są godne uznania.

Mamy nadzieję, że nasz spektakl przyniesie uśmiech na twarzach wszystkich mam i stworzy niezapomniane wspomnienia z okazji ich święta - powiedział jeden z uczestników kółka teatralnego.

Spektakl FRASZKARIUM to wspaniała okazja, aby młodzież mogła wykazać się swoim talentem i pasją do teatru. Ich wysiłki i ciężka praca zaowocowały pełnym energii i emocji przedstawieniem, które z pewnością trafiło do serc widzów.

CosinusYoung 15+ Katowice pragnie podziękować wszystkim matkom za ich miłość, poświęcenie i wsparcie.