infolinia

Poniedziałek 

Katowice

  • Akcje

Dni Kariery w Szkole Podstawowej nr.58 w Katowicach

Szkoła CosinusYoung 15+ miała przyjemność uczestniczyć w Dniach Kariery organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 58. To wyjątkowe wydarzenie umożliwiło uczniom oraz ich rodzicom poznanie różnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych.

Podczas prezentacji, Szkoła CosinusYoung 15+ zaprezentowała swoje dwie ważne jednostki edukacyjne: Technikum oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o unikalnych programach nauczania, kursach specjalistycznych i możliwościach rozwoju oferowanych przez nas.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią Dni Kariery i podzielić się naszym bogatym doświadczeniem edukacyjnym z uczniami i ich rodzinami. Nasze Technikum i Liceum Sztuk Plastycznych są miejscami, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a jednocześnie zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do wejścia na rynek pracy - powiedział jeden z przedstawicieli Szkoły CosinusYoung 15+ w Katowicach.

CosinusYoung 15+ w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do bliższego poznania naszej placówki. Dni Otwarte to doskonała okazja dla potencjalnych uczniów i ich rodziców, aby zapoznać się z infrastrukturą szkoły, poznać nauczycieli i uczniów, a także dowiedzieć się więcej o programach nauczania i możliwościach rozwoju oferowanych przez CosinusYoung.