infolinia

Czwartek 

Gdynia

  • Akcje

Szkoła CosinusYoung 15+ zapewnia niezapomniane doświadczenia uczniom na lekcjach wychowania fizycznego!

Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, uczniowie otrzymali podstawowe wskazówki dotyczące jazdy na łyżwach, technikę równowagi i techniki poruszania się po lodzie. Dzięki cierpliwości i nauczyciela, wszyscy uczestnicy szybko nabrali pewności siebie i poczuli radość płynącą z pokonywania kolejnych trudności.

Nauka jazdy na łyżwach nie tylko rozwija umiejętności motoryczne uczniów, ale również wpływała pozytywnie na ich samodyscyplinę, koncentrację i umiejętność pracy w grupie. Podczas całego wydarzenia panowała atmosfera pełna entuzjazmu i wzajemnego wsparcia.

Nauczyciele ze Szkoły Branżowej I stopnia CosinusYoung 15+ podkreślają, że takie nietypowe lekcje wychowania fizycznego mają na celu zainteresowanie uczniów sportem oraz promowanie zdrowego stylu życia. Dzięki różnorodnym aktywnościom, szkoła stawia na holistyczne podejście do edukacji, angażując uczniów na różnych poziomach i dając im możliwość odkrywania swoich pasji.

Zdjęcia z lekcji na lodowisku oraz inne informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej szkoły oraz na profilach mediów społecznościowych. Szkoła zachęca wszystkich do odwiedzenia tych stron i podzielenia się wrażeniami z tego wyjątkowego doświadczenia.