infolinia

Czwartek 

Gdynia

  • Dzień otwarty

CosinusYoung 15+ Gdynia zaprezentował swoją ofertę edukacyjną podczas Dni Otwartych

W trakcie dnia otwartego, odbyło się wiele atrakcji, które przyciągnęły uczniów oraz ich rodziców. Uczennice kierunku Fryzjer wykonywały różnorodne uczesania oraz cięcia, prezentując swoje umiejętności. Kucharze przygotowali pyszne gofry, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości.

Do dyspozycji zainteresowanych, był również doradca zawodowy, który udzielał informacji na temat kierunków i możliwości edukacyjnych oferowanych przez szkołę. Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w kiermaszu ofert pracy, gdzie mogli zapoznać się z różnorodnymi możliwościami zatrudnienia.

W ramach atrakcji technologicznych, uczestnicy mogli zapoznać się z budową komputera oraz brać udział w naukach programowania. Istniała również możliwość uczestnictwa w różnych grach i zabawach, które przyciągały uwagę uczestników.

Dzień otwarty w CosinusYoung 15+ Gdynia cieszył się dużym zainteresowaniem, dając uczniom szkół podstawowych oraz ich rodzicom okazję do zapoznania się z atrakcyjną ofertą edukacyjną placówki.

Galeria