infolinia

Poniedziałek 

Gdańsk

  • Dzień otwarty

CosinusYoung 15+ Gdańsk zaprezentował swoją ofertę edukacyjną podczas dni otwartych

Wydarzenie miało miejsce w siedzibie szkoły, a zaangażowane osoby to uczniowie z klas 1, OHP oraz jeden z pracodawców z kierunku Złotnik-Jubiler.

Dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych, przygotowano napoje oraz poczęstunek. Uczniowie kierunku Kucharz/Cukiernik/Piekarz wypiekali gofry, a na stoisku OHP serwowano babeczki z posypką w kształcie koniczyny. Rodzice mieli również okazję porozmawiać z Dyrektorem Szkoły.

Podczas dni otwartych, uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia różnych stoisk prezentujących interesujące kierunki edukacyjne. Na stoisku Fryzjera, można było uzyskać informacje dotyczące tego zawodu, sprzętu oraz skorzystać z usług fryzjerskich, takich jak warkocze czy czesanie.

Na stanowisku Programisty przygotowano zadania na komputerach, które dotyczyły programowania w języku Python w środowisku Visual Code. Dodatkowo, odbywały się quizy związane z informatyką i programowaniem. Na stoiskach rozdawano długopisy, zakładki do książek, breloczki oraz ulotki z naszą ofertą.

Dni otwarte w CosinusYoung 15+ Gdańsk cieszyły się dużym zainteresowaniem i stanowiły doskonałą okazję dla uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców do zapoznania się z atrakcyjną ofertą edukacyjną placówki.

Galeria