infolinia

Poniedziałek 

Bytom

  • Osiągniecia

CosinusYoung 15+ Bytom otworzył swoje drzwi dla uczniów szkół podstawowych podczas dni otwartych

W trakcie tego ekscytującego wydarzenia, młodzi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, które pozwoliły im zapoznać się z ofertą naszej szkoły oraz poznać nasze metody kształcenia. W ramach dni otwartych, CosinusYoung 15+ Bytom zapewnił następujące warsztaty dla uczniów:

  • Warsztaty z E-sportu - Młodzież miała możliwość zgłębić tajniki e-sportu i dowiedzieć się więcej o dynamicznej i rozwijającej się dziedzinie, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.
  • Warsztaty Gogle VR - Uczestnicy mieli okazję przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i doświadczyć fascynujących światów za pomocą zaawansowanych gogli VR. To było prawdziwe przygodowe doświadczenie!
  • Warsztaty z podstaw programowania - W ramach tych warsztatów, młodzi entuzjaści technologii mogli poznać podstawowe zasady programowania i zdobyć pierwsze umiejętności w tym obszarze.
  • Warsztaty z obsługi dronów - Uczestnicy mogli zapoznać się z fascynującym światem dronów i nauczyć się podstaw obsługi tych zaawansowanych urządzeń.
  • Warsztaty fryzjerskie - Dla tych, którzy kochają sztukę uczesania, organizowane były warsztaty fryzjerskie, podczas których mogli oni odkrywać tajniki tworzenia wyjątkowych fryzur.

Poza warsztatami, uczniowie mieli również okazję zwiedzić całą szkołę oraz porozmawiać z Dyrektorem, który odpowiedział na wszelkie pytania dotyczące oferty edukacyjnej i możliwości rozwoju w CosinusYoung 15+ Bytom.

Podczas dni otwartych, rodzice i uczniowie mieli możliwość zapisania się do Technikum lub Szkoły Branżowej I stopnia w CosinusYoung 15+, co stanowi doskonałą okazję do zdobycia praktycznych umiejętności i przygotowania się do wymagającego rynku pracy.

Galeria