infolinia
Liceum Sztuk Plastycznych

Warszawa
Liceum Sztuk Plastycznych

Nasza artystyczna szkoła w Warszawie stworzona została z myślą o młodzieży pełnej pasji, artystycznie uzdolnionej i pragnącej rozwijać swoje talenty pod okiem artystów oraz doskonałych pedagogów. To przestrzeń, w której wyobraźnia nie zna granic, a kreatywność jest pielęgnowana przez cały cykl edukacji.

Program nauczania nie tylko przygotowuje uczniów teoretycznie, ale również stawia na praktyczne eksplorowanie sztuki, dając możliwość wyrażania siebie. To okazja dla młodych adeptów sztuki, by nie tylko zgłębiać tajniki plastycznej ekspresji, lecz również zdobywać doświadczenie.

Sprawdź też

WYBIERZ SWOJĄ SPECJALIZACJĘ

Charakteryzacja i wizaż

Masz za sobą pierwsze doświadczenia z makijażem, lubisz malować zarówno siebie jak i innych? Możemy pokazać Ci jak robić to profesjonalnie! Otworzymy przed Tobą wiele zawodowych możliwości.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych o specjalności fotografia artystyczna przedstawiona jest z aparatem, rozmazana i ukazana jako trzy postaci

Fotografia artystyczna

Interesujesz się fotografią? Często przychodzi Ci na myśl “zatrzymałbym tę chwilę? Widzisz więcej, obserwujesz i szukasz inspiracji? Pomożemy Ci zostać fotografem-artystą!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji modelarstwo i dekoratorstwo pracuje w sali nad przestrzennym modelem lasu

Modelarstwo i dekoratorstwo

Pasjonujesz się światem filmu i teatru? Jesteś osobą kreatywną, która może pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i wyobraźnią przestrzenną?

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji mural stoją pod muralem i pozują ze sprayami

Mural

Interesujesz się nowoczesnymi formami sztuki? Kochasz malować i chcesz rozwijać swój talent? Opanuj z nami street art - dziedzinę sztuki obejmująca dzieła tworzone w przestrzeni publicznej.

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji projektowanie graficzne układają duże litery w przestrzeni miejskiej

Projektowanie graficzne

Zdarza Ci się zwracać uwagę na plakaty reklamowe i billboardy, które widzisz w przestrzeni miejskiej? Chciałbyś tworzyć tego typu projekty?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku ubrała w czarną płachtę koleżankę

Projektowanie kostiumu scenicznego

Projektowanie kostiumu scenicznego to coś dla pasjonatów świata filmu i teatru. To szansa na fascynującą karierę! Jeżeli jesteś osobą o wyjątkowej kreatywności, posiadającą zdolności estetyczne i manualne, to specjalizacja ta jest jak stworzona dla Ciebie.

poznaj kierunek lepiej

Projektowanie przestrzeni

Witaj w fascynującym i niezwykle inspirującym świecie projektowania przestrzeni, miejscu, gdzie sztuka i nauka spotykają się, aby tworzyć przestrzenie, które nie tylko zachwycają swoim pięknem, ale także spełniają konkretne potrzeby i funkcje.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji projektowanie ubioru upina materiał na manekinie

Projektowanie ubioru

Chcesz poznać historię najsłynniejszych modowych artystów i sam lubisz bawić się modą? Interesuje Cię szeroko pojęty desing i śledzisz bieżące trendy?

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji publikacje multimedialne siedzi przy komputerze i projektuje ulotkę szkoły

Publikacje multimedialne

Świat wirtualny to przestrzeń, która sprzyja kreatywności. W internecie widzieliśmy już wszystko, dlatego szczególnie teraz ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu.

poznaj kierunek lepiej
Uczniowie liceum sztuk plastycznych w specjalizacji techniki druku artystycznego przygotowują podłoże pod sitodruk

Techniki druku artystycznego

Potrafisz twórczo myśleć i możesz pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami manualnymi? Wybierz tę specjalizację, a my pokażemy Ci co możesz zyskać!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji technika rzeźbiarskie lepi z gliny i tworzy rzeźbę

Techniki rzeźbiarskie

Twoją mocną stroną są wyjątkowe zdolności manualne? W domowym zaciszu wykonujesz figurki z plasteliny czy modeliny? Nauczymy Cię czegoś lepszego!

poznaj kierunek lepiej
Uczennica liceum sztuk plastycznych w specjalizacji techniki malarskie i pozłotnicze jest zamyślona i maluje obraz

Tradycyjne techniki malarskie i pozłotnicze

Malowanie obrazów to Twoje hobby? Masz wyjątkowe poczucie estetyki i chcesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne? Wybierz specjalizację, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

poznaj kierunek lepiej
Uczennica z liceum sztuk plastycznych w specjalizacji witraż trzyma w ręku witrażowe szkiełko

Witraż

Witraż to wyjątkowa i niezwykle inspirująca forma sztuki, która zachwyca swoją estetyką. Jeśli chcesz zająć się tym w sposób profesjonalny to wiedz, że nauczymy Cię wielu ciekawych rzeczy.

poznaj kierunek lepiej