infolinia

Piątek 

Warszawa

  • Akcje

Zajęcia fotograficzne w CosinusYoung 15+ w Warszawie

Podczas zajęć, młode artystki miały za zadanie profesjonalnie obrobić fotografie, które wcześniej same zrealizowały.

Zajęcia skupiały się na technice edycji zdjęć, w tym modyfikacji kompozycji, kolorów i efektów specjalnych. Uczestniczki miały okazję wykorzystać zaawansowane narzędzia graficzne i odkrywać nowe możliwości twórczego przetwarzania fotografii.

Wcześniej, pod okiem doświadczonych nauczycieli, uczennice Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ miały możliwość realizacji własnych sesji zdjęciowych w temacie mody. W trakcie tych sesji, skupiały się na aspektach takich jak ustawienie świateł, kompozycja kadru oraz wybór odpowiednich rekwizytów, tworząc unikalne i artystyczne fotografie.

"Zajęcia grafiki komputerowej są istotnym elementem naszej edukacji artystycznej. Uczniowie mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie edycji i obróbki fotografii, co stanowi ważne narzędzie w dzisiejszym świecie wizualnym. Cieszymy się, że możemy dostarczyć im takie możliwości rozwoju" - powiedział pracownik Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+.

Dzięki takim zajęciom, uczniowie nie tylko rozwijają swoje umiejętności techniczne, ale również poszerzają swoją wrażliwość artystyczną i umiejętność interpretacji obrazów. Grafika komputerowa stanowi istotne narzędzie w dziedzinie sztuki, które pozwala na tworzenie nowatorskich i oryginalnych dzieł.