infolinia

Czwartek 

Warszawa

  • Akcje

Warsztaty malarskie w Niepublicznym Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Warszawie

Jednym z kluczowych elementów egzaminu wstępnego do naszego liceum plastycznego jest praca malarska, dlatego pragniemy zapewnić kandydatom wsparcie i odpowiednie przygotowanie do tego zadania. Warsztaty malarskie odbywały się po zajęciach szkolnych i miały na celu rozwinięcie umiejętności artystycznych oraz doskonalenie technik malarskich. Podczas warsztatów, nauczyciele zapewniali indywidualne wsparcie, udzielając cennych wskazówek i inspiracji.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów malarskich za ich zaangażowanie i pasję, jaką wkładali w swoje prace. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie rozwijać umiejętności artystyczne i eksplorować świat malarstwa. Życzymy wszystkim młodym talentom powodzenia w egzaminach wstępnych i dalszej artystycznej drodze" - powiedział nauczyciel Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+.

Warsztaty malarskie są jednym z wielu wydarzeń i inicjatyw, jakie oferuje Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Warszawie. Szkoła stawia sobie za cel zapewnienie młodym artystom najlepszych warunków do rozwoju i realizacji ich pasji w różnych dziedzinach sztuki.