infolinia

Środa 

Warszawa

  • Dzień otwarty

Dni Otwarte w Niepublicznym Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Warszawie

Podczas Dni otwartych Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Warszawie zapewniło rodzinom niezapomniane doświadczenie. Rodzice mieli okazję porozmawiać z nauczycielami, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i poznać program nauczania oraz wyzwania stojące przed uczniami.

Niezwykle inspirujące były również zajęcia pokazowe, podczas których nasi uczniowie prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Zainteresowani goście mieli okazję obserwować i dołączyć do uczniów w trakcie ich pracy artystycznej.

Jednym z głównych punktów dni otwartych był udział Anny Proć, nauczycielki rysunku CosinusYoung 15+. Prowadziła ona nie tylko zajęcia dla uczniów szkoły, ale także warsztaty dla dzieci spoza szkoły, które zgłosiły zainteresowanie światem sztuki.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z udanego wydarzenia, jakim były Dni Otwarte w naszym Niepublicznym Liceum Sztuk Plastycznych. Daliśmy rodzicom i uczniom okazję do bliższego poznania naszej szkoły, naszych nauczycieli i programu nauczania. Wierzymy, że zainspirowaliśmy wielu zainteresowanych do odkrywania swojego artystycznego potencjału" - powiedział pracownik szkoły.

Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych CosinusYoung 15+ w Warszawie to placówka, która skupia się na rozwijaniu talentów artystycznych i przygotowaniu uczniów do dalszej edukacji w dziedzinach sztuki. Dni otwarte były doskonałą okazją dla rodziców i uczniów, aby poznać pełny potencjał, jaki niesie ze sobą edukacja w naszej szkole.