infolinia

Niedziela 

Łódź

  • Akcje

Uczniowie CosinusYoung 15+ w Łodzi triumfują na deskach teatru Arlekin

Piramida prawdy była pierwszą autorską sztuką, którą nasi uczniowie wystawili i okazała się nie tylko niezapomnianym doświadczeniem, ale także ogromnym sukcesem. Ich niezwykła charakteryzacja, zaangażowanie i doskonała współpraca przyczyniły się do wyjątkowego występu grupy teatralnej.

Cieszymy się, że mogliśmy obserwować talent naszych uczniów na profesjonalnej scenie teatralnej. Ich determinacja, pasja i twórczy potencjał sprawiły, że publiczność została oczarowana ich występem.

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczniom tego sukcesu. Dziękujemy również Ewie Tarnowskiej-Ciotucha za piękne fotografie, które uwieczniły ten wyjątkowy moment.

Ten niezapomniany występ jest dowodem na to, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie młodzi ludzie mają możliwość rozwoju swoich talentów artystycznych. Jest to także efekt ciężkiej pracy.

Gratulujemy raz jeszcze naszym utalentowanym aktorom i życzymy im dalszych sukcesów na scenie teatralnej. Nie możemy się doczekać kolejnych wspaniałych produkcji, które zaprezentują światu.