infolinia

Piątek 

Łódź

  • Akcje

Pierwsza studniówka CosinusYoung 15+ w Łodzi! Niezapomniane chwile pełne radości i emocji

Młodzi maturzyści mieli okazję świętować ten wyjątkowy moment razem z wychowawcami i dyrekcją szkoły. Sala balowa była pięknie udekorowana, a goście zostali rozpieszczeni pysznym jedzeniem.

Studniówka była pełna tańca i zabawy, która trwała aż do białego rana. Uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami tanecznymi i bawić się razem z kolegami i koleżankami. Energia i radość unosiły się w powietrzu, tworząc wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Na zakończenie studniówki, maturzyści pozostali z pięknymi zdjęciami i niezliczonymi wspomnieniami, które będą im towarzyszyć przez całe życie. To wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania, ale również do wzmacniania więzi i tworzenia niezapomnianych przyjaźni.

Jesteśmy dumni z sukcesu tej pierwszej studniówki i z zaangażowania uczniów w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. To dowód na to, że nasza społeczność szkolna potrafi tworzyć wyjątkowe chwile i celebrować ważne momenty razem.

Gratulujemy wszystkim maturzystom udanej studniówki i życzymy im powodzenia w dalszej drodze życiowej. Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego niezapomnianego wieczoru.