infolinia

Poniedziałek 

Częstochowa

  • Dzień otwarty

Relacja z Dni Otwartych w Szkole Branżowej I stopnia w Częstochowie

Podczas tych wydarzeń, które odbyły się w lokalizacji szkoły przy ulicy Żwirki i Wigury 6/14, wszyscy odwiedzający mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną placówki oraz skorzystać z możliwości zapisu na nadchodzący rok szkolny.

Szkoła Branżowa I stopnia, zlokalizowana w centrum Częstochowy, posiada dogodne połączenia komunikacyjne, umożliwiające łatwy dojazd uczniom.

Od września 2023 roku, uczniowie będą mieć możliwość nauki w różnorodnych zawodach, takich jak blacharz samochodowy, mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik samochodowy, elektromechanik, murarz tynkarz, monter sieci instalacji sanitarnych, piekarz, kucharz, cukiernik, sprzedawca, fryzjer, elektryk, stolarz, dekarz oraz ślusarz. Uczestnicy mieli możliwość zapisania się na nadchodzący rok szkolny.

Podczas trwania Dni Otwartych, organizowane były również bezpłatne warsztaty. Wśród tematów warsztatów znalazły się m.in. profesjonalny makijaż na co dzień, jak radzić sobie ze stresem, twój biznes w sieci oraz zdrowie i równowaga psychiczna.

Dodatkowo, wszyscy uczniowie mieli możliwość skonsultowania się z doświadczonym doradcą zawodowym, który pomagał w dokonaniu trafnego wyboru dotyczącego dalszej ścieżki edukacyjnej.

Dni Otwarte w Szkole Branżowej I stopnia w Częstochowie zakończyły się sukcesem, zapewniając wszystkim uczestnikom inspirujące i pouczające doświadczenia.

Galeria